Працюємо по всій Україні
Пн—Птн 09:00—18:00Онлайн замовлення 24/7
Зворотний дзвінок
 
Бажаєте змінити стиль вашої ванної кімнати та готові до експериментів з інтер'єром? Команда інтернет магазину домашнього текстилю issi.com.ua пропонує вибрати та купити килимки у ванну кімнату. Наші килимки м'які та приємні на дотик, легко стираються та швидко сохнуть. Антиковзне покриття на тильній стороні виробів не дозволить килимку прослизати на мокрій слизькій плитці. Дизайнери відомих турецьких фабрик розробили безліч варіантів кольорів. Ви легко підберете модель відповідно до своїх вимог. Багато килимків входять до складу комплектів з декількох предметів.
Килимки у ванну
Ванна кімната - одне з найбільш інтимних місць у будинку, тому що саме тут людина залишається наодинці з собою. У цьому приміщенні можна розслабитися після важкого робочого дня. Жінки проводять багато часу перед дзеркалом, налагоджуючи чи поправляючи макіяж, чоловіки займаються вранішнім туалетом. Одним словом, створення затишку в даній кімнаті є дуже важливим завданням. Якщо ви вирішите використовувати для цих цілей килимок для ванної – ви прийняли правильне рішення.
Якими бувають килимки у ванну
Природно, то в першу чергу ми вибираємо речі для кімнати, які б підходили під інтер'єр. Наш сайт пропонує широкий вибір килимків у ванну різного зовнішнього вигляду:
• квадратні;
• круглі;
• овальні;
• нестандартної форми (у вигляді тварин, рослин тощо). д.).
Так само справи і з забарвленням – хочеться, щоб усі деталі гармонували одна з одною. Адже якщо ванна кімната буде оформлена у синьому кольорі, червоний килимок буде зовсім недоречним. Відвідавши наш сайт, ви зможете вибрати саме той фасон та зовнішній вигляд, який повністю відповідатиме всім вашим вимогам. Ви можете купити килимок у ванну будь-якого кольору, форми, з візерунком або однотонний. Але є ще один пункт, на який обов'язково потрібно звернути увагу - матеріал, з якого виготовлено виріб. Здавалося б, сучасні технології досягли багато чого, зараз є можливість створити килимок у ванну із синтетичної тканини, який буде безпечний для здоров'я та легкий у догляді. Але насправді це не зовсім так. Сьогодні можна купити килимки для ванної не тільки з повністю натурального матеріалу. Дуже часто у складі присутні синтетичні складові, які полегшують догляд або просто покращують загальні характеристики речі. На нашому сайті представлені вироби з наступного матеріалу:
• акрил;
• бамбук;
• поліестер;
• поліамід;
• бавовна.
До натуральних відносяться килимки у ванну з бавовни та бамбука. Розглянемо докладніше їх властивості та характеристики.
Бавовна
Бавовна – дуже поширений матеріал, досить легкий у догляді і не викликає алергію. Бавовняні килимки для ванної мають дуже багате забарвлення, тому ви однозначно знайдете відповідну річ. Що стосується догляду, то тут потрібно дотримуватися елементарних правил, які знає кожна господиня:
• якщо ваш килимок білий, його варто прати окремо від інших речей;
• використовувати тільки спеціальні засоби для чищення;
• гладити такі килимки варто злегка вологими;
• вода при пранні не повинна бути занадто гарячою, тому що чим вище температура, тим більше буде усадка виробу. Досить часто, до бавовни додається який-небудь додатковий матеріал, який допоможе спростити догляд за ним. У цьому випадку краще дотримуватись рекомендацій виробника, які вказані на етикетці. Якщо ваш килимок має ворс, то прати його доведеться набагато частіше, тому що в ньому збиратиметься пил, а постійна вологість сприятиме розмноженню шкідливих мікроорганізмів. Та й сама по собі бавовна, дуже схильна до забруднення.
Бамбук
Бамбук з'явився на нашому ринку відносно недавно, і з тих пір швидкими темпами завойовує популярність. Він практично не має недоліків, м'який та міцний. Матеріал дозволяє надати виробу абсолютно будь-якого зовнішнього вигляду. так що проблем з покупкою виникнути не повинно. Однією з головних особливостей килимків у ванну з бамбука, та й самого матеріалу загалом - більше половини мікробів гинуть при попаданні на поверхню виробу. Цей факт дуже важливий, якщо у вашому будинку є маленькі діти. Бамбук це тканина, яка виготовляється з повністю екологічно чистого матеріалу, тому він просто не здатний викликати алергію або принести ще якісь неприємності. Крім цього, бамбук чудово вбирає вологу, не збирає пил і стійкий до забруднень. Іншими словами - бамбуковий килимок у ванну просто ідеальний. Але, якщо ви хочете, щоб у вас у ванній кімнаті лежав виріб саме з цього матеріалу, ви повинні бути готові, що за бамбуком потрібно ретельно і дбайливо доглядати. Прання – тільки делікатний режим за невеликої температури. Віджим краще виключити, оскільки це може пошкодити ніжну структуру тканини. Гладити бамбукові килимки не обов'язково – вони добре зберігають форму і практично не мнуться.
Синтетичні матеріали
Сьогоднішній розвиток сучасних технологій досяг того рівня, коли синтетика не повинна викликати ні алергію, ні будь-які інші негативні реакції шкіри. Але, в окремих випадках бувають і винятки. Тому, якщо ви добре знаєте свій організм і не впевнені, що використання синтетики пройде безслідно, краще віддайте перевагу натуральним матеріалам. Ну а якщо вам не знайомі подібні неприємності, ви можете сміливо вибрати абсолютно будь-який матеріал. Але, перед цим варто уважно вивчити правила догляду за речами зі штучних тканин, щоб не зіпсувати нову річ.
Акрил
Акрил – найпопулярніший у використанні синтетичний матеріал. Килимки у ванну з акрилу, насамперед, привертають увагу своїм яскравим зовнішнім виглядом. Щодо інших характеристик, то тут акрил теж займає далеко не останнє місце, якщо складався рейтинг тканин. Це матеріал дуже міцний та довговічний. Килимок у ванну з акрилу не так сильно збиратиме пил, але прати його все одно доведеться регулярно і досить часто. На щастя, прання не дуже впливає на вигляд виробу. Акрил дуже довго зберігає свій зовнішній вигляд, не піддається деформації та усадці.
Якщо ви турбуєтеся про вплив на здоров'я, то робите це абсолютно даремно. Акрил не викликає алергію, він безпечний абсолютно для всіх. Поліестер Поліестер Наступний за популярністю матеріал - поліестер. Він з'явився досить недавно, і на сьогоднішній день вже є однією з тканин. І це не дивно – поліестер дуже приємний на дотик і його просто доглядати. Він не вимагає будь-яких додаткових зусиль при пранні або прасуванні, досить просто дотримуватися рекомендацій виробника, які вказані на етикетці. Ось кілька загальних правил, для догляду за килимками у ванну до складу яких входить поліестер:
• оскільки цей матеріал синтетичний, прати його краще у прохолодній воді – 40 градусів і нижче;
• якщо вам потрібно вивести пляму , в жодному разі не потрібно використовувати засоби для виведення плям – щоб не зіпсувати річ, її найкраще здати в хімчистку;
• небажано викручувати річ після прання;
• щоб уникнути зайвої пом'ятості, під час сушіння добре розвісьте килимок;
• якщо потрібно погладити виріб, то робити це потрібно за мінімальних температур.
Поліамід
Матеріал, який переважно використовує як добавка до інших. Як самостійна тканина поліамід з'явився зовсім недавно, але для виготовлення килимків у ванну він зовсім не підходить. Саме тому, можна зустріти його як складовий на етикетці, але ніколи як основний матеріал. Це обумовлено тим, що поліамід дуже добре накопичує статичну електрику і практично нульова здатність до утримування тепла. Що стосується догляду, то все просто - делікатний режим і ніякого віджиму. Але, найкраще подивитися на етикетці, як саме доглядати за речами, у складі яких є цей матеріал. Якщо його частина є мінімальною в поєднанні, наприклад, з бавовною, то при пранні діють правила, що застосовуються саме до бавовни.
Підсумок
Ванна кімната – це особливе місце, де завжди підвищена вологість. Килимки у ванну вимагають за собою ретельного догляду та сушіння, тому що їх використовують саме для того, що не ставати мокрими ногами на холодну підлогу. Найкраще вибрати матеріал, який добре вбирає і не викликає алергії, тому що в такому середовищі шкідливі мікроорганізми розмножуються набагато охочіше, ніж зазвичай.
Килимки у ванну вимагають за собою ретельного догляду та сушіння, тому що їх використовують саме для того, що не ставати мокрими ногами на холодну підлогу. Найкраще вибрати матеріал, який добре вбирає і не викликає алергії, тому що в такому середовищі шкідливі мікроорганізми розмножуються набагато охочіше, ніж зазвичай.
Килимки у ванну вимагають за собою ретельного догляду та сушіння, тому що їх використовують саме для того, що не ставати мокрими ногами на холодну підлогу. Найкраще вибрати матеріал, який добре вбирає і не викликає алергії, тому що в такому середовищі шкідливі мікроорганізми розмножуються набагато охочіше, ніж зазвичай.