Працюємо по всій Україні
Пн—Птн 09:00—18:00Онлайн замовлення 24/7
Зворотний дзвінок
 

Сучасний обідній стіл - це самодостатній елемент інтер'єру, який однаково гарний і практичний. Проте кожна господиня прагне зробити його по-домашньому затишним у зимові вечори, ошатним в урочисті дні, зухвало розкішним у години прийому спеціальних гостей. Таке перетворення цілком реальне. Повсякденність в меблів зникне без сліду, якщо купити скатертину з відповідним оформленням та використовувати її за призначенням!

Особливості та переваги столової білизни з асортименту ISSI

Наш< strong>магазин скатертин — справжня скарбниця прекрасних аксесуарів. Їх поєднує відмінна якість матеріалів, яка досягається оптимальним застосуванням у виробництві натуральної та синтетичної сировини. Присутність бавовняних або бамбукових волокон робить полотна міцними, добре пропускають повітря і швидко вбирають вологу. Поліестер і віскоза надають практичності, відштовхують пил та бруд, сприяють збереженню форми та кольору. Завдяки правильно підібраному співвідношенню природних та штучно створених компонентів, текстиль практично не електризується та відмінно драпірується. Він виходить гіпоалергенним, має антистатичні властивості, не створює проблем у догляді. Після утилізації не завдає шкоди навколишньому середовищу, що теж важливо.

З естетичної точки зору всі продукти варті уваги та високої оцінки споживачів. Їхній дизайн продуманий до дрібниць. Він розроблений відповідно до призначення, стильового рішення та вимог сучасності. У ролі декору використані текстура тканини, насиченість забарвлення, конфігурація країв, переливи на поверхні, прикраси фону, візерунки на звисах. Все це в комплексі дозволяє кожному клієнту зробити ідеальний для себе вибір. /strong> квадратної, круглої або прямокутної форми. До таких варіантів належать однотонні полотна з рівними краями та скромним малюнком, що утворюється внаслідок переплетення ниток різними способами. Вони розумно виглядають і в домашній кухні, і в невеликому кафе, і в залі дорогого ресторану. Головне – вгадати зі складом матеріалу. Його потрібно підбирати насамперед згідно з інтенсивністю передбачуваного використання, тобто для щоденного застосування краще підійдуть вироби із сумішевих або синтетичних тканин, а для урочистих заходів — з натуральних.

Для любителів чогось особливого у нас також багато пропозицій. Серед них моделі:

  • з яскравими квітковими принтами, що наповнюють атмосферу позитивом та відчуттям свята;
  • з 3D-ефектами, що прибирають із приміщення нудьгу;
  • з багато виконаними орнаментами, що підкреслюють статусність закладу. Заявки на них залишайте на сайті або озвучуйте по телефону, а щоб придбання були вигіднішими, беріть участь в акціях,